BUSY DO POLSKI

Busy do Polski z Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga

Chcesz dotrzeć zza granicy do Polski? Kończysz właśnie okres pracy i planujesz odpoczynek lub odwiedziny rodziny? Z nami to proste i wygodne. Koniczynka Bus to oferta przejazdów z kilku popularnych krajów, odwiedzanych przez naszych rodaków, wprost do Ojczyzny pod drzwi Twojego domu. Nasze busy do Polski odjeżdżają z 4 krajów – Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga – codziennie! Obejmujemy swoim zasięgiem nie tylko większe miasta, ale również wiele mniejszych miejscowości. Docieramy wszędzie.

Busy do Polski - międzynarodowy przewóz osób

Cenimy sobie komfort naszych pasażerów. To dla nas najważniejsze i właśnie dlatego również do Polski dojechać możesz prosto pod drzwi swojego domu z dowolnego obsługiwanych przez nas krajów. Bez problemu odbierzemy Cię również z miejsca zatrudnienia lub wielu innych punktów. Stawiamy na elastyczność dlatego dogadanie się z naszymi kierowcami nie stanowi problemu. Mało tego – nad wszystkim panują specjaliści logistyki, którzy dbają o to, by trasa była jak najlepiej zaplanowana.

Zarezerwuj przejazd busem do Polski

Przewozy Osób Busem

Komfortowo – solidna flota pojazdów

Przewozy do Polski

Wiemy jak ważna jest komfortowa podróż do Polski. Busy do Polski naszej firmy jeżdżą punktualnie z wyznaczonych punktów. Poruszamy się jedynie doskonałej jakości samochodami 9-osobowymi, dostosowanymi do potrzeb podróżnych, a także spełniającymi wszelkie restrykcyjne normy i wymogi unijne, jak również prawa polskiego. Transport do Polski z nami to czas na relaks i wypoczynek na pokładzie świetnie wyposażonego samochodu, za którego kierownicą zasiadają zawsze wykwalifikowani pracownicy z olbrzymim doświadczeniem na międzynarodowych trasach.

Jeździmy do Polski z Niemiec Holandii Belgii Luksemburga

Busy z Niemiec do Polski

Oferujemy transport z Niemiec do Polski zarówno z dużych ośrodków miejskich na terenie Niemiec, jak również z mniejszych miejscowości. Przejazdy Niemcy – Polska w konkurencyjnych cenach to możliwość dojechania do ojczyzny z pracy, do rodziny i odpoczynku od codziennych obowiązków.

Busy z Holandii do Polski

Transport z Holandii do Polski jest równie łatwy jak w przypadku wyjazdów z nami do ojczyzny tulipanów. Wystarczy rezerwacja online i możemy ruszać w drogę. Obsługujemy zarówno duże miasta jak Amsterdam, Rotterdam, ale bez najmniejszych problemów odbierzemy Cię również z małych holenderskich miasteczek i wsi.

Busy z Belgii do Polski

Nasze busy znajdziesz również w Belgii. Przewozy Belgia – Polska to nasza specjalność. W przypadku Belgii także nie stanowi dla nas problemu odebranie Cię z dowolnej, wskazanej lokalizacji. Regularnie odjeżdżamy z dużych miast jak Bruksela i Antwerpia, ale na życzenie pojawimy się również w mniejszych miejscowościach.

Busy z Luksemburga do Polski

Choć naszych rodaków w Luksemburgu jest nieco mniej niż w pozostałych krajach Beneluksu czy w Niemczech, nasze busy do Polski również tam dojeżdżają. Możemy odebrać Cię z całego terytorium Wielkiego Księstwa Luksemburgu i zabrać do Polski.

POLSKA - NIEMCY

POL - DE | DE - POL
od 200 zł / 50 EUR
 • Trasa z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski

POLSKA - HOLANDIA

POL - NL | NL - POL
od 260 zł / 60 EUR
 • Trasa z Polski do Holandii lub z Holandii do Polski

POLSKA - BELGIA

POL - BE | BE - POL
od 300 zł / 70 EUR
 • Trasa z Polski do Belgii lub z Belgii do Polski

POLSKA - LUKSEMBURG

POL - LU | LU - POL
od 400 zł / 95 EUR
 • Trasa z Polski do Luksemburga lub z Luksemburga do Polski

Masz pytania? Zadzwoń!

Więcej niż zwykły transport

Dostarcz paczkę do Polski

Proponujemy również usługę kurierską polegającą na dostarczeniu pod wskazany adres paczki do Polski. Nasza oferta jest znacznie tańsza względem zagranicznych kurierów, a także konkurencyjna z kurierami polskimi, którzy działają w Niemczech, Holandii, Belgii i Luksemburgu. Wszystkie paczki są ubezpieczone i masz pewność, że dojadą nie tylko w doskonałym stanie, ale również szybko. Możliwe jest jej dostarczenie nawet w dniu nadania.
Przewóz Paczek
Przewozy Osób Busem

Dlaczego warto wybrać Koniczynkę?

Korzyści z przejazdu do Polski z nami

Skorzystaj z usług firmy przewozowej z doświadczeniem w przewozach osób na trasach międzynarodowych. Koniczynka Bus jest firmą, która zna się na rzeczy i oferuje profesjonalne przewozy do Polski z krajów takich jak: Niemcy, Belgia, Holandia oraz Luksemburg. Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo w czasie podróży do kraju.
 • punktualność
 • znakomici, wykwalifikowani kierowcy
 • wysokiej klasy busy spełniające normy i standardy
 • duża pojemność bagażowa
 • usługa door to door – odbierzemy Cię z miejsca pracy lub zamieszkania
 • rezerwacja biletów online, telefonicznie lub poprzez SMS
 • niskie ceny za przejazd do Polski
 • usługa kurierska: możliwość nadania paczek

Zamów miejsce w busie do Polski

Tanie przewozy z zagranicy do Polski

Dokąd dojedziesz z naszą firmą?

Świadczymy usługę przewozu osób z terytorium Niemiec, Luksemburga, Belgii i Holandii do województw w północno-zachodniej Polsce. Obsługujemy województwa takie jak: wielkopolskie, lubuskie, pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie. Wszędzie tam możemy dojechać w ramach usługi door to door po wcześniejszych ustaleniach lub zgodnie z wcześniejszym rozkładem jazdy do większych miejscowości.
Stawiamy na profesjonalizm na każdym kroku. Nasze busy to doskonale wyposażone pojazdy, kierowcy świetnie radzą sobie na trasie i są zawodowcami z wieloletnim stażem w przewozach międzynarodowych. Koniczynka Bus dołoży wszelkich starań, by przewóz do Polski był bezpieczny, przyjemny i przede wszystkim komfortowy.

Koniczynka Bus to nowy standard podróży międzynarodowych. Jesteś gotowy?

Zadzwoń
+48 605 356 742
Zadzwoń
Przewiń do góry