BUSY DO LUKSEMBURGA​

Sprawdź w tabeli czy nasze busy obsługują region do którego chcesz pojechać. Jeśli szukana miejscowość jest na liście możesz zamówić busa przez formularz. Jeśli w tabeli nie ma szukanego miasta – nic nie szkodzi! Dojedziemy również do małych luksemburskich miejscowości w pobliżu miast z tabeli. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Busy z Polski do Luksemburga

Wielkie Księstwo Luksemburga jest państwem małym, ale bardzo lubianym przez Polaków. Od dawna był to znany i lubiany kierunek emigracji, zwłaszcza zarobkowej. Również dziś, kiedy podróżowanie po Europie jest proste jak nigdy dotąd, wielu z nas decyduje się na życie właśnie w tym kraju. My jako firma transportowa dostarczamy proste rozwiązanie, które pozwala na szybkie dostanie się we wskazane miejsce w Luksemburgu.

Busy do Luksemburga - przewóz osób

Proponujemy busy z Polski do Luksemburga. Punktualność, komfortowe samochody i wykwalifikowani kierowcy to nasze atuty. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do osób dojeżdżających w celach zarobkowych do Luksemburga.  Dążymy do pełnego zadowolenia z transportu, zatem jesteśmy otwarci na wszelkie zgłoszenia i propozycje ze strony naszych klientów. Wielokrotnie zostaliśmy już docenieni za profesjonalizm, jakim wykazujemy się na trasie. Miłe opinie i pozytywne słowa to najcenniejsza nagroda jaką możemy otrzymać.

Busy do Luksemburga - lista miejscowości

MIASTO/REGION
Altwies
Alzingen
Angelsberg
Aspelt
Bascharage
Bech-Kleinmacher
Belvaux
Berchem
Bereldange
Bergem
Beringen
Bertrange
Bettembourg
Bissen
Bofferdange
Bourglinster
Bridel
Brouch
Canach
Capellen
Christnach
Clemency
Crauthem
Diekirch
Differdange
Dudelange
Echternach
Ehlerange
Eischen
Elvange
Ermsdorf
Esch-sur-Alzette
Ettelbruck
Fentange
Gonderange
Grevenmacher
Hagen
Hautcharage
Heisdorf
Helmsange
Hesperange
Howald
Itzig
Kayl
Lamadelaine
Lannen
Lasauvage
Lellig
Lieler
Limpach
Linger
Livange
Luksemburg (miasto)
Lullange
Machtum
Mamer (gmina)
Marienthal
Marnach
Medernach
Medingen
Meispelt
Mensdorf
Mersch
Merscheid
Michelbouch
Moersdorf
Moesdorf
Moestroff
Mondercange
Mondorf-les-Bains
Moutfort
Muhlbach
Mullendorf
Mullerthal
Munsbach
Munschecker
Nagem
Neuhäusgen
Niederdonven
Niederfeulen
Niederkorn
Niederpallen
Niederwampach
Nocher
Nocher-Route
Noerdange
Noertrange
Noertzange
Nospelt
Nothum
Oberanven
Oberdonven
Oberfeulen
Oberkorn
Oberpallen
Oetrange
Olingen
Ospern
Osweiler
Peppange
Pétange
Pettingen
Pintsch
Platen
Pontpierre
Pratz
Rameldange
Reckange
Reichlange
Reimberg
Remich
Reuland
Reuler
Rippig
Rippweiler
Rodange
Rodenbourg
Roedgen
Rolling
Rollingen
Rombach
Roodt
Roodt-sur-Eisch
Roodt-sur-Syre
Rumelange
Rumlange
Sanem
Schandel
Scheidgen
Schengen
Schifflange
Schoenfels
Schoos
Schouweiler
Schrassig
Schrondweiler
Schwebsange
Schweech
Schwiedelbrouch
Senningen
Senningerberg
Soleuvre
Sonlez
Sprinkange
Stegen
Steinheim
Stockem
Stolzembourg
Strassen
Surré
Syren
Tarchamps
Tetange
Trintange
Troine
Untereisenbach
Wahlhausen
Warken
Wasserbillig
Wecker
Weicherdange
Weidingen
Weiler
Welfrange
Wickrange
Wiltz
Wilwerdange
Wilwerwiltz
Wintrange
Wolwelange
Wormeldange-Haut

Zarezerwuj przejazd busem do Luksemburga

Przewozy Osób Busem

Komfortowo – solidna flota pojazdów

Transport do Luksemburga

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, która gwarantuje doskonałej jakości przejazdy na trasie Polska – Luksemburg. Komfortowe, zadbane od strony technicznej pojazdy oraz kierowcy z wieloletnim stażem w takim przewozie to połączenie doskonałe, gwarantujące bezpieczne i komfortowe dotarcie do celu w Luksemburgu. Stawiamy na komfort naszych klientów i właśnie dlatego pozostajemy bardzo elastyczni w swoich usługach. Koniczynka Bus to jednak nie tylko usługa dojazdu do Luksemburga na wysokim poziomie, ale również dbanie o relacje z klientami. Możesz liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty, gdy jesteś naszym stałym klientem.
Lubimy to co robimy. Dla nas przejazdy na trasie Polska – Luksemburg to również wielka przyjemność. Czujemy misję w tym, by dowieźć naszych klientów w komfortowych warunkach oraz w bezpieczny sposób do pracy, do rodziny, na wakacje.

Jeździmy do Luksemburga z lubuskiego zachodniopomorskiego pomorskiego wielkopolskiego kujawsko-pomorskiego

Niska cena

Busem do Luksemburga – door to door

Jeżeli Twoja miejscowość znajduje się w naszym spisie miejscowości dla danego województwa, bez problemu Cię odbierzemy w trakcie standardowych kursów. Wystarczy wypełnienie formularza na stronie i rezerwacja będzie gotowa. Następnie będzie trzeba ją jedynie potwierdzić przed samym odjazdem. Jeżeli natomiast mieszkasz w mniejszej miejscowości, skontaktuj się z nami – zaplanujemy trasę taki sposób, by pojawić się u Ciebie i Cię odebrać. Pozostajemy również do dyspozycji pod tradycyjnymi metodami kontaktu takimi jak telefon, e-mail, a nawet sms – każda z tych form kontaktu daje możliwość dokonania rezerwacji na przejazd do Luksemburga.

POLSKA - LUKSEMBURG

POL - LU | LU - POL
od 400 zł / 95 EUR
  • Trasa z Polski do Luksemburga lub z Luksemburga do Polski

Masz pytania? Zadzwoń!

Więcej niż zwykły transport

Dostarczamy paczki do Luksemburga

Nasze busy do Luksemburga są w stanie dowieźć na miejsce nie tylko osoby, ale także nadane w Polsce paczki. Działamy szybciej od kurierów, a przy sprzyjających okolicznościach będziemy w stanie dostarczyć wysłaną paczkę nawet w ten sam dzień. To sposób na ekspresowe dostawy niezbędnych rzeczy do Luksemburga. Jako profesjonalna firma przewozowa dbamy nie tylko o komfort ludzi, ale również o bezpieczeństwo paczek, które nam są powierzone. Wszystkie one są ubezpieczone w odpowiedni sposób, tak by zminimalizować ryzyko poniesienia strat.
Przewóz Paczek
Przewozy Osób Busem

Dlaczego warto wybrać Koniczynkę?

Korzyści z przejazdu do Luksemburga z nami

Nasze przewozy do Luksemburga to przede wszystkim wysoka pewność punktualności. Odjeżdżamy z pięciu polskich województw każdego dnia, a nasi logistycy codziennie dostosowują trasy do potrzeb klientów. Dzięki temu uzyskujemy maksymalną możliwą punktualność, co nie jest łatwe na tak długiej trasie.
  • możliwość dojazdu door to door pod wskazany adres
  • wysoki poziom komfortu na pokładzie naszych busów do Luksemburga
  • doświadczeni kierowcy
  • możliwość nadania paczki do Luksemburga
  • pojemne samochody
  • konkurencyjne stawki przejazdów
  • rezerwacja online, sms, telefoniczna, e-mail

Zamów miejsce w busie do Luksemburga

Tanie przewozy do Luksemburga

Skąd wyruszamy do Luksemburga?

Obszar działania naszej firmy jest bardzo szeroki i obejmuje aż 5 województw Polski północno-zachodniej. To wielkopolskie, lubuskie, pomorskie, zachodniopomorskie oraz kujawsko-pomorskie. W tych województwach będziemy w stanie odebrać Cię z praktycznie dowolnego miejsca. Szybka rezerwacja online w przypadku, gdy chcesz ruszyć z większych miejscowości i rezerwacja telefoniczna w przypadku osób, które chcą zostać odebrane z tych nieco mniejszych, których nie mamy w naszym spisie dla danego województwa.
Podróż ma być przyjemnością. Z takiego założenia wychodzimy i robimy wszystko, by tak właśnie było. Dysponujemy nowoczesną flotą, która jest sprawna technicznie, przechodzi cykliczne przeglądy jedynie w renomowanych serwisach i jest dostosowana do prawa polskiego i unijnego. Nasze samochody to wygodne i komfortowe pojazdy 9-osobowe zapewniające wszystkie niezbędne udogodnienia dla podróżnych. Posiadamy dostatecznie dużą ładowność, by zabrać od pasażerów duże walizki. Istnieje możliwość przewiezienia bagażu dodatkowego za dopłatą.

Koniczynka Bus to nowy standard podróży międzynarodowych. Jesteś gotowy?

Zadzwoń
+48 605 356 742
Zadzwoń
Przewiń do góry