Dlaczego Koniczynka Bus

Koniczynka Bus oferuje szeroki wachlarz udogodnień związanych z podróżą. Dokładamy największych starań, aby doskonalić wykonywane przez nas usługi.

Staramy się, aby podróże z Koniczynka bus przebiegały bezpiecznie, sprawnie oraz w miłej atmosferze.

Nasza kadra

Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do potrzeb każdego klienta na etapie zamawiania oraz realizacji przewozu można liczyć na pomoc naszych logistyków, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Nasza firma zatrudnia wyłącznie rozważnych kierowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozie międzynarodowym. Są to osoby opanowane, otwarte oraz przeszkolone w sytuacjach panujących na drogach.

 

Stawiamy na bezpieczeństwo i komfort

Każdy z naszych pojazdów spełnia niezbędne normy techniczne oraz unijne. Auta są serwisowane tylko w autoryzowanych serwisach co daje nam pewność bezpiecznej i komfortowej podróży.

Nasza flota składa się z nowoczesnych dziewięcioosobowych samochodów.

Samochody wyposażone są w DVD, GPS, przyciemniane szyby, nawigację, klimatyzację dwustrefowa oraz ogrzewanie postojowe zapewniające komfort podróżnym.

Doskonały system Car Audio łączący się z DVD oraz szeroki wybór filmów umili Państwu czas podróży.

Przestrzeń bagażowa pozwala na zabranie każdemu z Państwa dwóch walizek (toreb) podróżnych o łącznej wadze do 40 kg.

System GPS zainstalowany w samochodach pozwoli kierowcy dopasować jak najszybszą i najlepszą trasę, co przekłada się na bezproblemowe dotarcie na miejsce.