Koniczynka Bus jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportową. Specjalizujemy się przewozem osób i paczek na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Belgii oraz Danii.

Wysoki standard, bezpieczeństwo oraz komfort dla naszych klientów wypracowaliśmy dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w transporcie osób i paczek oparte licencjami oraz wieloletnim stażem w przewozach międzynarodowych.

Nasi logistycy zadbają o to, aby zapewnić Państwu jak najkrótszy czas podróży. Zawsze odbieramy oraz dowozimy klienta ze wskazanego adresu pod wskazany adres.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowców z wieloletnim doświadczeniem dojedziesz zawsze na czas z adresu pod adres w komfortowych warunkach, które zapewni flota nowoczesnych aut o podniesionym standardzie specjalnie dostosowana do międzynarodowych podróży.

Stawiamy na jakość wykonywania naszych usług dlatego flota naszych aut zakupiona jest w salonie oraz serwisowana w autoryzowanych serwisach. Samochody wyposażone są w WiFi, DVD, GPS. Dla każdego klienta przygotowane są koce oraz poduszki.

Jesteśmy elastyczni €“ dopasowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb. Profesjonalne podejście oraz jakość świadczonych przez nas usług sprawiło, że zaufało nam już wielu klientów.

Nasze motto brzmi:

SZYBKO TANIO KOMFORTOWO Z KONICZYNKĄ ZAWODOWO

Szybko - dzięki flocie nowoczesnych aut.

Tanio - nasze ceny są jedne z najniższych na rynku, oferujemy wiele promocji.

Komfortowo - auta wyposażone są w WiFi, DVD, GPS, klimatyzacja, poduszki oraz koce dla naszych klientów.

Zawodowo - wieloletnie doświadczenie naszych kierowców.